Je veřejným tajemstvím, že postavy v MK11 brzy dostanou třetí “turnajovou” variaci. Z NRS teď ale prozradili, jak bude vypadat ta Shang Tsungova — a je to hype!

Když se totiž tenhle DLC charakter poprvé předvedl veřejnosti, v traileru měl úžasné útoky, při kterých se (zcela po Shang Tsungovsku) měnil v jiné postavy — konkrétně v různé ninjy (klasického Ermaca, Reptila, Somka a Raina). Lidé byli nadšení… až dokud se neukázalo, že turnajové variace tyhle možnosti ignorují.

A právě to se teď změní. Shang Tsungova třetí variace totiž obsahuje jen a pouze tříslotový útok, který zahrnuje právě útoky čtyřech ninjů. Legendární čaroděj tak přijde o všechny své schopnosti s výjimkou fireballu (skulballu?). zato se dočkáme Ermacovy telekineze, Reptilova skluzu, Rainova kopu z otočky a Smokova uch… třesení?

Zajímavé je, že tyhle čtyři útoky původně nebyly určené pro turnaje a tak se k nim i přistupovalo. Aby chlapci z NRS vyhověli fanouškům, museli je kompletně předesignovat a upravit, aby byly na turnajích použitelné, ale zas ne moc silné.

Zatím nevíme, kdy budou třetí variace k dispozici, protože žádné datum dosud nezaznělo, ale podle všeho to bude (relativně) brzy.