Tekken 7 v poslední době září čím dál tím víc. Podařilo se mu vymanit ze stínu “jediné” eSports bojovky — Street Fighteru — a v mnoha ohledech ji dokonce i překonal. Proto se mu zcela po zásluze dostává čím dál větší pozornosti i od zavedených, “seriózních” eSports médií.

Jedním z nejnovějších počinů je i video představující i těm neznalým deset nejlepších okamžiků kompetitivní historie T7.

Najdete v něm průřez vším možným — od prvního před-TekkenWorldTour světového finále (tehdy ještě King of Iron Fist Finals), přes Knee vs JDCR set na REV 2017 (dodneška mnohými považovaný za nejhezčí T7 set vůbec) až po nevyhnutelné zmínky SuperAkoumova děsivého Akumy, Pandě coby nečekaném TWT šampiónovi, a samozřejmě o Arslanově nečekané dominanci nad celým tekkenistickým světem v tomhle roce.

Zkrátka a dobře, tohle video rozhodně stojí za zkouknutí. Připomene vám spoustu úžasných momentů z historie téhle hry, z nichž některé jste už možná zapomněli, ale rozhodně jsou pořád super.

A pokud vás video zaujalo, můžete se podívat i na další zajímavá Tekken videa na tomhle kanále — například na to o Lil Majinovi.

Nebo na to o Qudansově dominanci, odchodu ze scény a velkolepém návratu.

A když si kanál proklikáte, najdete i mnohá další.