Tak, jako byl minulý víkend velký pro Capcom (finále Capcom Cupu a oznámení UMvC3 pro PC a PS4 plus MvC Infinite), tak byl tenhle víkend velký pro Tekken. V Japonsku totiž běžel The King of Iron Fist Tournament 2016 Grand Final — což je zjednodušen řečeno takový tekkenistický Capcom Cup.

A stejně jako na PSX, i tady se oznamovalo ve velkém.

Tak pro začátek, Harada oznámil dvě nové postavy, kterých se v T7FR dočkáme: Kumu a Pandu. A ne, Harada není Ono, tohle není trol, Kuma není Panda a dvě postavy nejsou ve skutečnosti jedna. Protože Kuma a Panda se teď od sebe opravdu liší. Ostatně, podívejte se sami:

No ale abychom popojeli. Pro nás v Čechách to asi není nic zásadního, ale v Japonsku to je (prý) velká věc: Tekken uzavřel oficiální partnerství s New Japan Pro Wrestling. V rámci toho dostal King jednak nový finisher (založený na trademark útoku wrestlera jménem Kazuchika Okada), a jednak na kostýmu stejného wrestlera založený outfit. No neberte to.

Další novinkou pak bylo oznámení nového módu, který T7FR bude mít na konzolích: Online Tournament Mode umožní nastavit počet hráčů a budete si moct vybrat single i double elimination a tak dále, a hra se pak o všechno postará sama a vy už budete jenom hrát. Online, samozřejmě.


No a poslední věcí byl samozřejmě samotný turnaj. O tom ale něco napíšu do samostatné novinky. Až seženu replaye.