Základní informace o online turnaji naleznete zde a registrace pak zde.

Přihlásilo se vás celkem dost, takže se pokusím ve stručnosti shrnout některé základní informace:

  • Buďte nejpozději v 19:00 na Discordu Czech Arcade. Raději dorazte pár minut předem. Pro turnaj zde naleznete extra kanál.
  • Uvnitř hry bude Unicorn administrovat Lobby, ve kterém se budou hrát streamované zápasy. Zápasy mimo stream si hráči zorganizují sami (jeden pozve druhého). Instrukce, kdo má kdy hrát a kdo má koho pozvat, obdržíte vždy na Discordu.
  • Na Discordu dostanete na veškeré instrukce highlight/mention, tedy na počítači či na mobilu vám vyskočí notifikace. Pokud se potřebujete na několik minut vzdálit, napište nám to. Dlouhé čekání na jednoho z hráčů může způsobit kontumační prohru.
  • Případné problémy s lagem budeme řešit operativně. Pokud někdo bude způsobovat více oponentům lag, nedá se nic dělat, ale může být z turnaje vyřazen.
  • Streamovat se bude opět na http://twitch.tv/CzechArcade , bracket pak bude na Challogne (definitivní podoba se rozhodne až těsně před turnajem)

Připomínám, že první turnaj vyhrál tím nejtěsnějším možným způsobem Prk`, když po velkém úsilí porazil v Grand Finals Píďu.

https://www.twitch.tv/czecharcade/v/100933322

Těším se na vás v neděli!