usf4poster

Capcom pomalu, ale jistě finišuje vývoj Ultra Street Fighteru 4. To potvrdil i jeden z jeho zaměstnanců, David “Dawgtanian” Hinds, když se během skotského turnaje Hypespotting rozpovídal o aktuálním stavu věcí.

Na otázku, jakých změn se fanoušci ještě dočkají, odpověděl raději vyhýbavě, “Čeká nás ještě hodně změn, ale raději o nich nechci mluvit — čistě pro případ, že by se něco z toho, co bych tu teď řekl, do finálního buildu nakonec nedostalo.

Pak se ale přece jen trochu rozpovídal. “Stále nás zajímá zpětná vazba od hráčů, i když v tuhle chvíli se už většina z toho, co nám řeknou, do hry nedostane, protože pomalu finišujeme vývoj. Ale pokud by se objevilo něco zásadního, tak to stále sledujeme a stále zvažujeme.

Později řekl i něco o tom, jak zpětná vazba od hráčů změnila hru. “Samozřejmé je, že lidé si stále méně stěžují na hru a stále častěji slyšíme věty jako ‘jo, takhle se mi to líbí. Souhlasím s tím, aby takhle moje postava vypadala, líbí se mi to a přizpůsobím se jí.’ Ze začátku se lidé těch změn trochu báli, ale teď už o nic nějakou dobu ví a měli šanci je vstřebat — a taky si zkusit, jak se s nimi bude hrát.