april14-1

Včera bylo 1. dubna neboli Apríla; tedy den nevyhnutelně spojený s nejrůznějšími vtípky a šprýmy. Jaké se objevily okolo bojovek?

Nebylo jich málo a věřte nebo ne, některé se opravdu povedly.

Blizzard vydá bojovku

Blizzard, firma zodpovědná za hry jako Starcraft nebo World of Warcraft, oznnámila, že vydá vlastní bojovku jménem Blizzard Outcast. V té se měli objevit všechny zajímavé postavy ze všech her Blizzardu a rozdat si to pěkně na férovku… Typická férovka, když porti sobě postavíte Treasure Goblina z Diabla a vesmírnou loď ze Starcraftu.

Hra měla mít i vlastní unikátní, vysoce ergonomický ovladač s 32 tlačítky a čtečkou kreditek, pomocí které by si hráči mohli průběžně dolňovat životy.

april14-1

april14-2

Ed Boon odtajnil svou novou hru: ULTRA Injustice Ultimate Turbo Extreme Edition

Ed Boon, tvůrce a producent Mortal Kombatu a Injustice: Gods Among Us, si neodpustil rýpnutí do Street Fighter série, když oznámil vydání nového upgradu Injustice. Ten měl nést nízev ULTRA Injustice Ultimate Turbo Extreme Edition.

april14-3

Nester bude další postavou v Smash Bros

Tenhle vtip cílil hlavně na Japonsko. Tvůrci Smash Bros. totiž na stránkách oznámili, že další novou postavou bude Nester. Jedná se o postavu ze stripů, které vycházely v již zrušeném magazínu Nintendo Power. Na webu se dokonce objevilo několik screenshotů s ním ve hře.

april14-4

april14-5

Skullgirls oznámily nový patch

Autoři Skullgirls se také otřeli o SF sérii, v jejich případě to ale bylo konkrétně o USF4 a Decapre, klon Cammy. Oznámili totiž novou postavu. Její jméno je Fukua a je to o klon Filie, s níž má víceméně totožný movelist; disponuje ale i několika unikátními pohby a vlastním setem barev pro kostýmy. Hlavní pointa celého vtipu je ale v tom, že Fukua je skutečně hratelná v PC verzi hry — a že je jen na rozhodnutí komunity, jestli ve hře nakonec zůstane nebo ne.