Dlouhodobě odmítavý postoj Harady, potažmo Namca, k zobrazování in-game frame dat je dobře známý. O to překvapivější tak bylo odhalení, co bude ona “nová featura” pro season 3 v Tekkenu 7.

Ano, jsou to frame data. A nezůstane jen u nich.

Ale postupně. Framy budou jednak “detailní”, kde uvidíte všechny základní informace jako exe framy, (ne)výhodu… ale i výslednou vzdálenost od soupeře a případně i status (standing, crouching…). A pak jednoduchá, kde se prostě jen postava zbarví do modra/červena.

Trochu smutnější je, že se podle všeho bude jednat o placené DLC, byť v hodnotě řádově do 100 Kč.

Kromě framů do practice přibude i víc “vzorových komb” pro nové hráče, ale hlavně se objeví trénink punishmentu, což vypadá jako další výborná věc. Fungovat bude podle všeho tak, že si vyberete soupeře a ten na vás bude náhodně vyhazovat vámi zvolené útoky (může jich být asi neomezeně, z jeho movelistu). Když nějaký půjde potrestat, hra vás na to upozorní.

Pak se ještě objeví replaye doplněné o pěknou featurku, že i zde si můžete zapnout upozorňování na missnuté punishe a herní tipy. Zajímavé možnosti jsou věci jako skip round nebo skip to next tip.

No a konečně dostaneme pár nových kostýmů, jejíchž tématem bude Apríl. A Harada…

Nebo pokud je na vás 7-minutové video trochu moc, nabídněte si pár ukázkových obrázků: