Aktualizace: Ryce, který se “proslavil” především tím, že leaknul informace o MvCI, tvrdí, že celý tenhle leak je fake: 1. post, 2. post

Nový rok je tu. Jste připravení na nové leaknuté informace ohledně Marvel vs Capcom: Infinite, které jsou zcela neoficiální a neověřitelné, nicméně uvěřitelné a z relativně slušného zdroje? Pokud ano, pojďmě na to — a pokud ne, proč sakra na tehle článek klikáte? O_o

Tak jedeme:

Capcom postavy ve hře: Ryu, Rashid, Chun Li, Zangief, Gill, Morrigan, Talbain, Tessa, Mega Man X, Sigma, Roll, Strider, Jin, Captain Commando, Falcon, Asura, Gene, Dante, Leon, Ada, Wesker, Nina (Breath of Fire II), Spencer, Simon Blackquill, Phoenix Wright, Rathalos (Giant Bomb), Masamune Date, Batsu, June a Frank West.

Marvel postavy ve hře: Iron Man, Captain America, Captain Marvel, Ms. Marvel, Thor, Loki, Hulk, Hawkeye, Black Panther, Black Widow, Ant-Man, SpiderMan, Venom, Dardevil, Iron Fist, Luke Cage, Ghost Rider, Punisher, Ultron, Thanos, Star-Lord, Rocket (s Grootem), doctor Strange, Gwenpool, Squirrel Girrl, Fing Fang Foom, Wolverine, Magneto, Storm a Doom.

Celkem 30 charakterů od každého vydavatelství.

Předběžně se má zvažovat možnost, že některé Street Fighter postavy budou vydané jako součást “X-Men vs Street Fighter” DLC. Celkově má MvCI velké plány co se týče eSports a jak Capcom, tak i Marvel a Disney počítají s jeho dlouhodobou podporou. Té se má hře dostat i od ESPN.

Oficiální novinky ohledně MvCI se dozvíme na Taipei Game Show (19. — 20. leden) a na PAX.

Ještě jednou opakuji — nejedná se ani v nejmenším o ověřené nebo oficiální informace, ale zní to rozumně, logicky a kdyby nic, je to hype.

Všechno nejlepší do nového roku!