Hakan

U příležitosti vydání Street Fighter 4 panchiko slot machine (panchiko je taková japonská variace na naše výherní automaty — jen panchiko jsou barevnější, blikavější, výrazně zábavnější, plné animací i příběhů a často navázané na známé hry) uspořádal Capcom ve spolupráci s vydavatelem těchto strojů speciální, invitation-only turnaj — Super Street Fighter 4: Arcade Edition v2012 CR.

Pozváno bylo 8 z nejlepších japonských hráčů, vybraných tak, aby předvedli co nejzajímavější a nejatraktivnější zápasy. Konkrétně se zúčastnili tito hráči:

MCZ|Daigo (Ryu)
MCZ|Tokido (Akuma)
RZR|Fuudo (Fei Long)
-R- (Balrog)
Amiyu (Gen)
Ebi@Baki-Zei (Hakan)
Younashi (Juri)
Yossan (Juri)

Do top4 se pak dostali Daigo, Tokido, Fuudo a Baki-Zei, nejlepší hráč Hakana v Japonsku. Záznamy najdete níže — a hlavně hru Ebi-Zei vs -R- a Ebi-Zei vs Tokido rozhodně stojí za shlédnutí. Vidět dobrého Hakana v akci se člověku jen tak nepoštěstí — a tohle není jen dobrý Hakan. Tohle je ten nejlepší.

https://www.youtube.com/embed/83S4dMdgTp8https://www.youtube.com/embed/C8dK_4Epqmshttps://www.youtube.com/embed/MlyB6Dm4nyEhttps://www.youtube.com/embed/UWaXNq7dVq4https://www.youtube.com/embed/JIbODEVw46U