batgirl

Injustice: Gods Among Us je jednou z komerčně nejúspěšnějších bojovek poslední doby a ač se to někomu může nelíbit, zajistila si své místo mezi oblíbenými turnajovými hrami. Hra si od svého vydání prošla celou řadou oprav a updatů — nicméně i tak se před mezi hráči pár dny rozšířily informace o zásadním bugu u Batgirl, který může snadno rozhodnout zápas v její prospěch.

Jde o to, že pokud uděláte všechno správně a chytíte soupeře do jejího bola, tak to zůstane k soupeřovi připojené (byť neviditelné) i potom, co by mělo zmizet… a s použitím metru ho může Batgirl kdykoli odpálit a rozjet tak kombo.


A jak na to? Přikládám originální návod v angličtině:

Invisible MB Bola Glitch

Basic set up: b+1,u+2, d+2 xx bola, dash forward, neutral jump, throw.

If performed correctly, the sequence is a combo and the throw cannot be escaped. More importantly, you throw the opponent as soon as the bola disappears. From this point forward, the bola can be meter burned at any time (15 seconds later in the fight, for example) even though it does not visually appear on your opponent’s waste. The meter burn bola juggles and provides an approximate block advantage of +35 but can be blocked.

Update 1: Batgirl does NOT even need to throw, though. She can make the glitch happen with regular attacks, which means she can combo after MB bola to try and activate the glitch. She can also time 1,1,1 as the bola explodes, activate the glitch, and go for a 50/50 mix up.

Update 2: Invisible Bola stays active between rounds too.

zdroj: Test Your Micht