Velké finále Tekken World Tour letos poprvé od přechodu na Tekken 7 nebude ve stylu “Japonsko vs Korea vs pár EU/US lidí co tu hru mají poprvé v ruce”. A to je dobře.

Uskuteční se v neděli 12. listopadu v San Franciscu a protože nepředpokládám, že by tam kdokoli z vás letěl (i když vstupenky stojí jen 5 dolarů!!!), budeme se muset spokojit se streamem.

Celý turnaj je naplánovaný na 13:00–22:00 tamního času, čili na naše to celé začne ve 22:00 a skončí v 7 ráno. Což je nepříjemné, protože 13. listopadu je pondělí… Takže buďto bezesná noc, nebo záznam.

Jinak na místě budou stanice s novým buildem T7, který nabídne hratelného Geese Howarda, čili se dá očekávat, že po téhle akci o něm budeme vědět o hodně víc. Očekává se také, že by tam mohlo proběhnout oznámení další DLC postavy.

No, uvidíme. Rozhodně ale je na co se těšit. A pokud by vás to zajímalo, TADY jsou aktuální tabulky pořadí hráčů. K nim bych ještě poznamenal, že v Evropě nás čeká jeden lokální event plus regionální finále, v USA zbývá ještě regionální finále. Pořadí v Asii je už finální.

A doufám, že příští rok v EU žebříčku bude alespoň jedna čeká vlajka, pánové (a Dotty)!