Daigo Umehara sice Tekken nehraje, ve svých Kemonomichi streamech věnovaným výzvám mezi významnými hráči ale dává prostor i jiným hrám než jen SFV. A tak se stalo, že se na jeho streamu střetly dvě top hráčky Tekkenu o titul “první dáma japonského Tekkenu”.

Tanukanu asi není potřeba představovat. Se svojí Xiaoyu obráží velké světové turnaje a vede si víc než dobře. Yuyu asi tolik lidí nezná, protože po porodu svého prvního dítěte se na čas stáhla ze scény, nicméně svého času byla právě ona (také s Xiaoyu) tou “královnou Japonska”, ke které ostatní hráčky vzhlížely. Ostatně, ani Tanukana se nijak netají tím, že Yuyu ji výrazně inspirovala.

Do zápasu šly obě hráčky s velkou sebedůvěrou. Tanukana protože má výsledky a protože věřila, že po dlouhé pauze nemá Yuyu šanci chytit se na současnou turnajovou úroveň. A Yuju protože jak sama řekla — ještě nikdy s Tanukanou neprohrála, na turnaji ani v přátelácích. Nikdy.

Pokud jde o zápas, výsledek vám prozrazovat nebudu, ale předešlu, že rozhodně bylo na co se koukat. Podle mě jedny z nejlepších zápasů poslední doby.

https://www.youtube.com/watch?v=tWk3oO2MBsc

Podobný FT10 se na streamu odehrál mezi Daigem a Tokidem, Zejména Daigo do něj šel plný optimismu a nešetřil slovy o tom, že hodlá vyhrát. Ani zde nebudu výsledek prozrazovat předem, ale i v tomhle případě se sluší podotknout, že rozhodně bylo na co koukat.

https://www.youtube.com/watch?v=jHeD3SZakGg