Jo, zdá se, že Namco se snaží aktivně držet aktuálních herních trendů, a tak připravovanej T7FR pro konzole přinese i dnes již klasickej storymode ve stylu MKX. A co konkrétně tvůrci slibujou?

Story mód Tekkenu 7 přinese několik hodin gameplaye (včetně vedlejších příběhů, které mohou hráči postupně odemykat). V rámci děje budete hrát nejen za Mishimáky, ale v některých kapitolách i za postavy nepatřící ke klanu Mishima; například za Claudio Serafina a jeho skupinu exorcistů.

Archer of Sirius (Siriusovi střelci) jsou skupina exorcistů, která už od dávnověku vymítá nadpřirozené entity z našeho světa. Je to přísně tajná organizace, o jejíž existenci nemá světová veřejnost nejmenší tušení. Nikdo neví jak se o nich Mishima Zaibatsu vlastně dozvěděla, ale nějak zjevně ano, protože je nedávno zkontaktovala a důrazně požadovala, aby se exorcisté stali součástí jejich korporace. Tato nabídka byla samozřejmě odmítnuta, ale Mishima Zaibatsu se dál usilovně snaží Siriusovy střelce přesvědčit.

Nakonec věci zašly tak daleko, že se o snahách Mishima Zaibatsu dozvěděl i neformální vůdce skupiny, Claudio Serafino. Ten je teď odhodlaný zjistit, o co nadnárodní korporaci doopravdy jde.

Jinak toho o příběhu zatím moc nevíme. Snad jen to, že v něm budeme moct hrát za malýho Kazuyu (podle obrázků mu může bejt tak 6–8 let) a mladýho Heihachiho.