V rámci North American Regional Finals oznámil Capcom SFV: Champion Edition. Té se dočkáme 14. února a měla by přinést pěkných pár novinek.

Pro začátek jeden důležitý detail: Zatímco SFVCE vychází 14. února, všechny herní změny budou k dispozici už pro stávající edici, a to už během prosince 2019 (nejspíš okamžitě po CPT).

A čeho se tedy dočkáme?

Pro začátek promo říká, že bude obsahovat “40 postav”. Aktuálně je jich 38, což znamená, že oznámeny Gill bude minimálně prozatím předposledním charem vydaným pro SFV. Kdo bude poslední bojovník se zatím neví.

Jinak bude Champion Edition obsahovat všechny arény a základní kostýmy (ne však CPT DLC kostýmy a ne Fight Chance kostýmy).

Změn se dočká i samotná hra. Capcom oznámil nový balance patch a potvrdil i dříve ohlášené nové V-Skilly. Je ale možné, že se dočkáme i něčeho dalšího.

Cena SFVCE byla stanovena na 29,99$ (v Eurech to bude nejspíš to samé), ale pokud vlastníte SFVAE, tak vás update vyjde “jen” na 24,99$.  Nebo nemusíte platit nic, protože nové V-skilly i změny ve hře samotné budou k dispozici pro všechny.