Soulcalibur-Lost-Swords-180x107

Soul Calibur: Lost Swords měly původně vyjít ještě před koncem tohoto roku, ale společnost Namco Bandai včera oznámila, že vydání odkládá na blíže nespecifikované datum v roce 2014. Důvodem má být snaha zajistit, že hra bude opravdu kvalitní a zábavná. Tomu mají napomoci mimo jiné i další hratelné postavy, které tam přibudou.

Soul Calibur: Lost Swords budou bojovka postavená na stejném free to play modelu, jaký nyní využívá Tekken Revolution od stejné společnosti. Čím se ale bude tento nový titul zásadně odlišovat od všech svých předchůdců bude úplná absence jakéhokoli hraní proti živým soupeřům. Sice to i nadále bude klasická bojovka, ale namísto kompetitivního hraní se bude soustřeďovat na příběh a na RPG prvky vývoje vašeho bojovníka.

Namco již dříve potvrdilo, že v Lost Swords bude možné hrát za některé z klasických postav — konkrétně za Sigfrieda, Mitsurugiho, Sophitiu a Taki. Jako hostující postava se tu navíc objeví i Heihachi Mishima z Tekkenu.

Teď ale byly potvrzeny další tři hratelné postavy: Nightmare, Astaroth a Pyrrha a podle neověřených zpráv se snad dočkáme i Cassandry, Patroklose, Zasalamela, Seong Miny, Hildy, Ivy a Z.W.E.I.e, kteří by měli vyjít nejspíš formou DLC.
Nightmare
http://www.youtube.com/watch?v=9twEZRjBYsM
Astaroth
http://www.youtube.com/watch?v=Q341HqWOVAU
Pyrrha
http://www.youtube.com/watch?v=GpFOH_DFD9U

zdroj: IPW