Soulcalibur-Lost-Swords-180x107

Namco Bandai dnes na Tokyo Game Show pomocí traileru (viz. níže) oficiálně představilo svůj nový titul z legendární série Soul Calibur. A pořádně tím všechny fanoušky zaskočilo.

Ukázalo se totiž, že ačkoli Lost Swords budou bojovka, tak se nedokčkáme žádného (tedy ani online, ani offline) multiplayeru. Hra se nebude točit okolo kompetitivního hraní, ale okolo různých úkolů. Autoři doufají, že hráče zaujmou rozsáhlými možnosti úprav postav. Shlédli se totiž v projektu Tekken Revolution a doufají, že tímto modelem zaujmou nejen stávající fanoušky série, ale i nové hráče.

https://www.youtube.com/embed/_Cjv9L4PaoQ

Soudě podle traileru, objeví se ve hře celá řada starých známých postav. Vypadá to, že si zahrajeme přinejmenším za Sigfrieda, Mitsurugiho a za Sophitii.

Pokud jde o úpravy postav, můžeme se prý těšit na celou řadu vychytávek. Nepůjde jen o kostýmy, ale i o speciální schopnosti vašich zbraní. S tím souvisí i jediná plánovaná interakce mezi hráči: bude totiž možné nahrát vaši postavu online, kde si ji budou moci ostatní stáhnout a používat ji jako “pomocníka”, který bude fungovat podobně jako třeba assisty v Ultimate Marvel vs Capcom 3.

zdroj: Eventhubs