V druhém kole letošního ročníku CZAOL se dočkáte několika drobných změn v pravidlech; povinného kostýmu v Tekkenu 7; a také již otevřených registrací. Tak pojďme na to.

ZMĚNA PRAVIDEL

Jako první se změnila pravidla. Systém FT3/BO5 na celý turnaj nebyl přijatý úplně pozitivně, proto ho na základě zpětné vazby měníme tímto způsobem: Hraje se systémem double elimination, FT2 (BO3). TOP3 se hraje FT3 (BO5).

Opět předesílám, že i toto nemusí být finální řešení — uvidíme na konci listopadu.

HALLOWEENSKÉ KOLO

Jak bylo avizováno již v pravidlech, v některých kolech může být vyžadovaný vhodný kostým. Toto je první z nich — a protože máme Halloween (u nás dušičky), očekává se od vás vhodné oblečení.

V souladu s pravidly je tedy účast v listopadovém Tekkenu 7 podmíněna použitím libovolně vytvořeného halloweenského kostýmu podle vašich představ v ligových hrách. Zápasy odehrané v nevhodném kostýmu se ignorují.

Nebudete-li schopni toto pravidlo z nějakého rozumného důvodu dodržet, dejte prosím předem vědět ať můžeme včas avizovat, že máte výjimku.

REGISTRACE

No a pokud jde o listopadové kolo, registrace jsou již otevřené. 
Tekken 7 PS4–7.11. — registrace
GG Xrd PC — 14.11. — registrace
Tekken 7 PC — 21.11. — registrace

SHRNUTÍ PRVNÍHO KOLA

První, říjnové kolo letošní CZAOL je za námi. Pojďme si ho zrekapitulovat:

Napřed se hrál Tekken 7 PS4, kde po resetu nakonec vyhrál Xahuen nad Dotty a třetí místo obsadil solidni_snejk.

V Guilty Gearu se tentokrát nezúčastnili ani prk`, ani Píďa, kteří se oba těsně před ligou vrátili z Londýna z turnaje REVO. Ligu vyhrál Mot1onM4n, druhý byl argoneus a třetí Tridat.

No a konečně třetí říjnové úterý se hrál Tekken 7 PC, kde první skončil Píďa, když ve finále porazil JakSeRodí(ho) a třetí skončil Dejma.