Asi vás nepřekvapí, že i letos vás čeká další, v pořadí už pátý ročník FGCZ Online ligy. A spolu s ním se vrátí i FGCZ Challenge, které jsme úspěšně rozjeli před prázdninami. Podrobnosti najdete v článku.

FGCZ Online Liga

Letos je, minimálně prozatím, v plánu jen jedna liga – a to pro Tekken 7 ve verzi pro Steam (PC). Další se mohou či nemusí objevit podle zájmu lidí, jak budou vycházet nové bojovky.

Na základě toho, jak budou mít organizátoři (aktuálně unicorn a případně Píďa) čas, vypíšeme možné termíny a z nich se pak spolu z účastníky vybere ten nejvhodnější. Pokud to bude možné, bude FGCZ liga probíhat vždy první týden v měsíci. Pátý ročník Online ligy začne v říjnu 2020 a skončí v březnu 2021.

Turnaj začíná vždy v 19:30 checkinem. V tu dobu by všichni hráči už měli být přítomní na FGCZ Discordu (nejedná se o CZA discord!). Pokud tam nebudou nebo nebudou reagovat, mohou být z turnaje vyloučeni pro neúčast dle úvahy organizátora.

Turnaj samotný bude vždy začínat ve 20:00. PS: Tyto časy jsou zatím předběžné a uvítám zpětnou vazbu na takovýto posun ligy v příslušném kanále našeho Discordu. Stream, který bude na FGCZ twitch kanále, začne pokud možno ve 21:00. Streamovat se bude TOP3 (tedy Winners, Losers & Grand Finals).

Streamovat se bude TOP3 (tedy Winners, Losers & Grand Finals) na FGCZ streamu. Výsledky budou průběžně k dispozici na Google Docs. Podrobná pravidla, odkazy na registrace a záznamy a další jsou k dispozici na stránce FGCZ Online ligy.

FGCZ Challenge

Challenge, které jsme rozjeli před prázdninami, se až nečekaně dobře ujaly. Proto v nich chceme pokračovat i letos. Minimálně prozatím si jejich organizaci vzal na starost Píďa (toho také kontaktujte, pokud chcete hrát) a první z nich nás čeká už zanedlouho – jak jste si asi všimli v záhlaví článku: Juri (Kazumi) vs Pablo (Hwoarang) – 17.9. v 19:00 na našem streamu. Pokud to půjde, měli bychom v plánu mít každý měsíc jednu Challenge, ideálně vždy během třetího týdne (aby se nám to pěkně rozložilo i s Ligou).