Ne, nedělám si srandu. Capcom dost možná opravdu ve vší tichosti oznámil další DLC postavu. Konkrétně velmi explicitním plakátem, který je k vidění v Londýnské Union Station aréně.

Na tomto plakátu je vidět mladíka, podle všeho disponujícího nějakou ledovou silou á la SubZero. K tomu je připojené i jméno — EISBAHN (německy “skluzavka”) a “reklama” na film Secret Delta, který má být uvedený ještě letos (zima 2016 říká plakát, konkrétně).Neříkám, že to tak určitě je. Ale tenhle plakát je příliš explicitní a příliš konkrétně říká (či naznačuje) určité věci na to, aby to byla náhoda. Možná to nebude nová postava, ale něco se nám tím Capcom snaží říct, to je jisté.

Jo a mimochodem — i samotný Capcom Cup údajně měl v některých oficiálních materiálech uvedené konání “winter 2016” (to ale teď už nedokážu dohledat), což nicméně sedí. 3. prosince bude “winter 2016” naprosto zaručeně 😉


A ještě jedna perlička. Pamatujete si Eda ze SFV cinematic story? Nevím jak vám, ale mě tomuhle novému konceptu přijde až překvapivě podobný. A navíc Eisbahn se přinejmenším teoreticky “zkrátit” na Ed, ne?