Stejně jako v předchozích letech, i letos se uskuteční již tradiční neoficiální CZ/SK sraz fanoušků PlayStationu, Play3day, tentokrát s pořadovým číslem #7. Letos se akce uskuteční během posledního březnového víkendu (28. až 30.3. 2014) v hotelu Mesit v Horní Bečvě, přibližně 10 km východně od Rožnova pod Radhoštěm.

A na co se můžete letos těšit? Jako tradičně zde na vás čeká prima společnost, složená z nás hráčů, dále zde na vás čekají tradiční turnaje v CoD, Tekkenu, Gran Turismo, Buzz: Světový kvíz a mnohé další.

V případě příjemného počasí může dojít i na případný turnaj v paintballu. Akce je pro účastníky zdarma, pokud plánujete zůstat na víkend, můžete využít akce, kterou pro účastníky jako vždy připravil hotel Mesit, pod jehož střechou se celá akce koná — 480,- Kč za noc + snídani. Pokud plánujete přespat, je ovšem potřeba předem učinit rezervaci, pro uplatnění slevy je navíc nutné sdělit, že se účastníte akce Play3day.

Pořadatelé předem děkují účastníkům za vyplnění formuláře, který jim pomůže s dokumentací účastníků a při tvorbě ID pásek.

zdroj: PSnovniky