MKlegacy

Pokud patříte mezi tisíce nadšenců, kteří čekali na vydání 2. sezóny youtube seriálu Mortal Kombat Legacy, tak jste se dočkali. Dnes v 7 hodin našeho času totiž Kevin Tancharoen na kanálu Machinima uvolnil všech 10 epizod naráz!

https://www.youtube.com/embed/ydfGuagKcYM

Mortal Kombat Legacy je “profesionální fanouškovský projekt.” Rozpočet na jeho přípravu byl sice omezený, nicméně těšil se podpoře Netherealm (tým zodpovědný za poslední díly série Mortal Kombat) i samotného Eda Boona. Jeho natáčení se zúčastnila celá řada herců, kteří se běžně objevují v bojových filmech, tak i mnoho dablérů a profesionálních bojovníků. Například roli Shang Tsunga se ujal Cary-Hiroyuki Tagawa, který si ho zahrál i v celovečerním filmu Mortal Kombat; stejně tak i roli Jaxe si střihl ten samý herec jako v MK: Anihilation (Lynn “Red” Williams). Kung Laa hraje Mark Dacascos, uznávaný herec a mnohonásobný mezinárodní šampión v karate a kung fu. Scorpiona hraje Ian Anthony Dale, kterého jste mohli vidět například jako Kazuyu Mishimu ve filmu Tekken. Kana si střihnul Darren Shahlavi, který v roli záporáků zářil ve filmech jako Thai Chi Boxer nebo Yp Man 2. A třeba Strykera hrál Tahmoh Penikett, který má za sebou velké role v seriálech jako Dollhouse od Joss Whedona nebo v legendární Battlestar Galactice.

Celý projekt si získal srdce tisíců diváků zejména svojí temnou atmosférou (díl věnovaný Raydenovi mluví za vše), ale i perfektně zvládnutou akcí.

1. sezóna sloužila jako “předehra” k turnaji MK, který známe z her. Diváci se v ní mohli seznámit s jednotlivými aktéry, jejich minulostí a jejich důvody, proč se turnaje zúčastní. 2. sezóna se oproti tomu věnuje přímo turnaji samotnému.

Playlist s celou první sezónou: http://www.youtube.com/playlist?list=ELeWDvdC4t8Yw