To, co vidíte v záhlaví článku, je box art pro MK11 — tedy obrázek, co se na nás bude smát z krabičky.

Kromě toho jsme se dočkali i renderu Raidena, který podle všeho bude patřit k hlavním záporákům hry… nebo ještě hůř, soudě podle oficiálního tweetu komentujícího jeden z obrázku slovy “jsou osudy horší než smrt”.

Tato slova jsou přímým odkazem na jeden z možných konců MKX, kde Raiden připraví Shinnoka o hlavu a těmito slovy varuje každého, kdo by snad chtěl napadnout Zeměříši.

Poslední dva rendery ukazují první oznámenou DLC postavu, jíž je vládce Jinozemě Shao Kahn. Pokud si je podohlédnete dobře, jsou zajímavější, než by se na první pohled mohlo zdát — zatímco na prvním z nich Shao Kahn vypadá tak, jak ho normálně známe, na tom druhém mu z levé ruky trčí podivné bodliny. Podobné má i místo nehtů, a jeho kůže na rukách a částečně i nohách (a místy i na hrudníku) vypadá dost… plazovitě.

Závěrem ještě připomínám, že už příští čtvrtek 17. ledna se dočkáme velkého odhalení, včetně prvních ukázek gameplaye (a nejspíš i prvního exhibičního turnaje). První zprávy mluví o tom, že uvidíme i Sub Zera a Liu Kanga, jejichž přítomnost ve hře prozradily předobjednávky na Best Buy. Mohli bychom se dočkat i hostujícího Spawna, kterého nám pro změnu vyspojloval osobně Todd McFarlane.

https://twitter.com/MortalKombat/status/1083719275196698624