sf5_dlc1

Tak konečně v tom máme jasno: postava bude stát cirka $6, kostým $4; respektive 600 a 400 zennů. Season pass, který vám odemkne všech 6 DLC postav z první sezóny plus jejich druhé kostýmy, bude stát 29,99$, čili na těch 6 postavách ušetříte nějakých bratru 30$.

Když vezmeme v úvahu, že logika velkých společností říká, že 1$ = 1€ (což poslední dobou už začíná být skoro pravda, ale psst) a vezmeme-li v úvahu kolik korun si za 1 Euro obvykle berou na Steamu a v PSN Store, tak nám to vychází na nějakých 170,- Kč za postavu a 110,- Kč za kostým; respektive 840,- Kč za Season pass.

Tak ale teď trochu lepší zprávy: Některé kostýmy prý půjdou koupit i za Fight Money i za zenny; a všechny věci ovlivňující gameplay půjdou určitě koupit za obojí.

A kolik dá práce si FM vydělat? Ze začátku to prý bude snadný jako facka, protože jen než si projdete všechny single player módy, budete už na jednu postavu mít. Pak to ale začne být těžší. FM jsou ještě za levelování postav, ale každý další level trvá dýl než ten předchozí, takže i tady studna časem vyschne. Nicméně pak tu budou každodenní výzvy a Capcom se dušuje že když je budete plnit přinejmenším obden, budete mít na novou postavu vždycky +- v době, kdy vyjde.