Příští pátek (tzn. 19. srpna) pořádá SNK Playmore v rámci propagace připravovaného KOF14 velkou exhibici, na kterou pozval 4 přední světové hráče bojovek — konkrétně se zúčastní HORI|Sako, EG|Justin Wong, Ogawa a HM|Go1.

Teda jako nechci bejt za rejpala, ale co už sakra mají všichni s tím JWongem? Jakože seriózně. Jo, já vím. Hraje dobře SF, hraje dobře UMVC, svýho času hrál slušně i Tekken a DOA (a svýho času je před 10 lety). Víceméně hrával na dobrý úrovni snad všechno, co hrát šlo. Ale do háje, jsou lepší lidi na to ukazovat, že vaše bojovka je dobrá a lákat k ní hráče!

Protože na rovinu: Sega JWongovi zaplatila za to, že hrál 4 měsíce VF5FS a pak se nechal zmasakrovat jak malej Jarda na Capcom Cupu USA, aby pak na tu hru už v životě nesáhl. Pak si ho na něco podobnýho naverbovali i z Netherrealm Studio, i když MK9 a MKX jsou 2D, tak tam měl úspěchy trochu větší. TeĎ nedávno ho pro změnu Namco uvrtalo do Pokkénu. A teď KOF.

Ne jako vážně. Já vím, že je dobrej. Já vím, že je populární. Ale fakt nevěřím tomu, že se lidi vrhnou na hraní KOFu jen protože Justin ho bude hrát na jedný exhibici (a pak na dalších turnajích, protože early access rulez a protože jestli JWong něco umí bez ohledu na titul, tak early dominance skrz nějakej parádní cheapshit, co objeví).

Ale abych jen nehaněl. Je dobře, že SNK se snaží novej KOF předvýst v co nejlepším světle. Je dobře že pracujou na tom, aby tu hru nejen vydali, ale i aby ji zpropagovali. Snad jim to vydrží, bylo by to super.