Je obecně známo, že Harada často komunikuje s komunitou. To se dělo i během TWT Finals, kdy byl aktivní v chatu u japonského vysílání na kanále TEKKEN_JP. A právě zde si Flying Wonky všiml jednoho jeho zajímavého výroku:

I kdybychom přesvědčili Segu, aby nám dala VF licenci a kdybychom dali dohromady vývojáře z VF týmu aby nám s tím pomohli, hardcore fanoušci VF by tu hru nenáviděli od chvíle, kdyby by se při jejím spuštění na obrazovce objevilo logo Bandai Namco.

Zajímavé je, že tohle není poprvé, kdy Harda mluví o možnosti, že by on, respektive Namco, mohl teoreticky dělat další Virtua Fighter. Poprvé o tom mluvil zhruba před rokem, kdy v rozhovoru padl dotaz na možnost hostování nějaké VF postavy v Tekkenu 7.

Tehdy velmi rozumě odpověděl, že to je špatný nápad — Tekken a VF fungují příliš rozdílně, takže taková postava by buď nefungovala v rámci Tekkenu, nebo by se nelíbila fanouškům VF, přičemž obojí není žádoucí. Obratem ale dodal, že podle něj by bylo nejlepší, kdyby (on sám) dostal možnost řídit vývoj nového VF.