Je to už nějaký pátek, co nám oznámili zrušení letošního Evo turnaje a následně i jeho náhradu online eventem. Teď jsme se konečně dočkali podrobností.

Jak už víme, hlavními tituly budou Them Fighting Herds, Skullgirls, Killer Instinct a Mortal Kombat 11. Také víme, že Evo bude trvat prakticky celý červenec. Konkrétně budou tituly v čase rozložené takto:

Podstatná je i informace, že registrace se otevírají už zítra (v pátek 5. června) a jsou úplně zdarma. Pokud se i přes to rozhodnete přispět (peníze půjdou na charitu, konkrétně na projekt HOPE v souvislosti s Covid-19), můžete dostat drobné památeční předměty.

Důležité jsou i informace o regionech – Evo Online logicky není celosvětové, ale vždy “lokální”:

No a konečně jsou tu i informace o herních platformách:

K těm by se asi slušelo dodat pár věcí. Jednak, KI půjde hrát i na Xboxu, protože má crossplay.

Další věcí je, že PS4 pro Skullgirls je ještě předmětem diskusí a může se ještě změnit. Důvodem je fakt, že převážná většina komunity kolem téhle hry je na PC.

K tomu máme i potvrzeno, že pouze tyto čtyři hry jsou “otevřené turnaje”. Všechno, co původně mělo být na Evu jako takovém, budou uzavřené akce pouze pro zvané. Jejich konkrétní podoba nebo seznam účastníků zatím nebyly oznámené.

EDIT: Skullgirls se přesunuly na PC