usf4

Tomoaki Ajano, producent v Capcomu, nedávno na svém blogu uveřejnil příspěvek ohledně plánovaného odhalení dalších detailů o Ultra Street Fighter 4. O co přesně jde?

“Mám pro vás informace ohledně Ultra Street Fighter 4. Víme, že je důležité dobře vybalancovat stávající postavy, ale poslední dobou pracujeme i na implementaci těch nových. Navíc se poslední dobou zaměřujeme na matchupy jednotlivých postav proti sobě,” napsal Ajano.

“Například tu máme Rolentův Stinger nebo Poison a její Aelous Edge. Rychlost, hitboxy a dosah těhle pohybů přímo ovlivňují sílu obou postav jako takovou, takže jsme se na ně rozhodli pořádně zaměřit. Miluju Poison, ale to rozhodně nijak neovlivní moji práci na ní (hahaha).

“No a konečně chci říct, že příští týden vám ukážeme TAMTO. A jsem si jistý, že až to uvidíte, budete totálně odvaření. A omlouvám se, že jste na TO museli tak dlouho čekat!

Sice není známo, co přesně tím TÍM Ajano myslel, nicméně hráči předpokládají, že půjde o odhalení tajemné páté nové postavy, která se v Ultra Street Fighteru 4 objeví.

zdroj: Eventhubs