Ian Walker je herní novinář, který se zajímá o bojovky. Píše pro Redbull (esports) i SRK, pokrývá Street Fighter i Pokkén. A za uplynulé roky “leaknul” pěkných pár rumorů, které se z větší části potvrdily. A schválně — chcete vědět, s čím přišel teď?

Ian tvrdí, že stránky VFDC (VF komunita) a 8WAYRUN (SC komunita) budou již brzy “velmi důležité”.

Později připustil, že s Virtua Fighterem si je jistý “méně než se Soul Caliburem, tak na na 65–70%“. Později dodal, že SC si je jistý “tak na 82%”.

Naděje mnohých se teď upínají k TGS, kde by se SNAD mohlo něco objevit. Osobně tomu moc nevěřím, minimálně v případě VF — Sega má poslední dobou ve zvyku udržovat pre-release hype poměrně krátce a v blízké vydání VF6 moc nevěřím (vzhledem k blížícímu se vydání T7 — VF a Tekken vývojářská studia tradičně držela a drží spolu a navzájem se podporují). Nemluvě o tom, že o pár měsíců starší VF rumory mluvily o plánovaném oznámení na TGS 2017.

SC6, to je ale jiná písnička. Ta hra byla poslední dobou opakovaně promovaná vývojářským týmem, který neváhal poměrně otevřeně “naznačovat” blížící se velké oznámení.

No, uvidíme. Každopádně to jsou pozitivní zprávy, byť na úrovni rumorů.