Stejně jako loni, i letos pro vás připravujeme online ligu. Plánem je, že poběží od října do dubna s tím, že každá hra se bude hrát jednou za měsíc, čili celkem sedm krát. Otázkou ale je které hry budeme hrát, a také kdy. A na to se vás nyní ptám.

Který den v týdnu budeme hrát?

Pokud jde o dny v týdnu, minulý ročník ukázal, že víkendy nejsou ideální. Často jsme kolidovali nejen s rodinnými akcemi hráčů, ale i s různými turnaji, které lidé chtěli sledovat nebo kterých se přímo účastnili.

ZDE HLASUJTE PRO DEN V TÝDNU, KDY HRÁT

Jaké hry budeme hrát?

Pokud jde o hry, zajímá mě váš reálný zájem, proto se prosím pište jen tam, kde opravdu máte zájem se účastnit. Podle něj následně vybereme 2–3 tituly, které se budou hrát.

ZDE HLASUJTE PRO HRY, KTERÉ CHCETE HRÁT

V tomhle ohledu bych rád poznamenal, že Tekken je díky absenci crossplay rozdělený na PC a PS4 verzi. Ve hře jsou pak tři možnosti: buďto bude zájem limitovaný primárně jednou platformou a budeme hrát jen na ní. Nebo bude zájem tak nějak vyrovnaný a pak ligu uděláme “napůl” — na střídačku by se hrálo PC a PS4. Nebo, konečně, bude zájem natolik obrovský, že uděláme dvě oddělené Tekken ligy.

Jinak ve hře je samozřejmě i Dragon Ball FighterZ, ale ten vychází až v lednu, čili někdy v půlce ligy. Jestli ho do ní přidat a jakou formou budeme řešit až to bude aktuální.