Pokud čtete BCZ nějak častěji, asi jste si všimli, že je to takový “unicornův blog o bojovkách” (tak ho aspoň postupně nazvalo pěkných pár lidí na českém FGC IRC kanále) s občasně hostujícím autorem (mezi nimiž vyniká zejména k0rn a jeho USF4 tutoriálová série).

Problém je, že psát “seriozní” novinky o bojovkách je poměrně časově náročné. Ono se to nezdá, ale je. A po zkušenostech s “jiným,” neformálnějším a otevřenějším formátem, který jsem nasadil na MKX blogu, jsem si řekl, že proč ne — pojďme takhle dělat i BCZ.

No a co to znamená pro vás?

Tak třeb… minimalizaci “Celý příspěvek…” odkazů, protože (skoro) všechno bude vidět už na titulce.
Také minimalizaci “vatového” textu — když bude do novinky co napsat, nějak to napíšu; a když co napsat nebude (typicky u nějakého toho kombovidea), tak prostě nenapíšu nic. Prostě jen nadpis, video, konec.
Změní se i způsob prezentace samotné — od příště kašlu na formální, strohé texty a budu psát co uznám za vhodné a jak uznám za vhodné.
Další dobře viditelnou změnou bude absence zbytečných headline obrázků u článků. Jejich tvorba je zbytečně časově náročná a jejich přidaná hodnota je přitom minimální.
Přibude sekce “Blog” určená ke všemu, co nespadá jinam — tedy k postřehům, spekulacím, úvahám a vůbec všemožnému, na psaném textu založeném obsahu.

V dohledné budoucnosti dojde i k drobnějším úpravám designu stránek, aby reflektovaly výše uvedené změny obsahu a umožnily sadný přístup k jednotlivých sekcím webu.

Doufám, že tyhle změni zjednoduší práci mě a zpříjemní čtení webu vám. Tak si držme palce, já mizím na poradu!