rzr-xian

Tough Cookie TV nedávno uveřejnilo první epizodu z videosérie nazvané The Will Power to Keep Winning. Ta sleduje RZR|Xiana jakožto top hráče a jeho snahu o udržení a zlepšené svých hráčských kvalit.

První část videa tvoří rozhovor s ním. Xian v něm mluví o svých cílech pro rok 2014, o svém herním stylu a o dalších tématech. V druhé části videa se pak můžeme podívat na Xianovu přípravu pro účast na letošním IVGC v Cannes ve Francii.

V rozhovoru Xian mluví například o tom, že vlastně nemá žádný “svůj” styl. Místo toho se snaží “vykrást” to nejlepší z herních stylů ostatních top level hráčů a začlenit to do svého herního repertoáru. Současně neváhá přiznat že mnoho jeho vítězství mají spíš než jeho vlastní kvality na svědomí neznalost soupeřů, kteří neví jak hrát proti Genovi.

V části věnované tréninku na IVGC je zase zajímavé, jak se Xian připravuje. Protože ví, že na turnaji budou jak Ryan Hart, tak i Luffy, rozhodl se Xian naučit se pořádně hrát za Sagata i za Rose, aby tak lépe pochopil jejich silné i slabé stránky.

zdroj: eventhubs