sag_yun

Capcom se aktivně připravuje na vydání Ultra Street Fighteru 4 a dělá všechno pro to, aby nás — hráče — zaujal, takže na nás chrlí jednu novinku za druhou. Ovšem dlužno přiznat že to, co oznámili o tomto víkendu na SoCal Regionals, rozhodně za pozornost stojí.

Protože pokud máte rádi například vanilla verzi Sagata, AE vanilla Yuna nebo jinou pořádně OP a broken postavu, která si užila svůj díl nerfů, dostanete znovu šanci si ji zahrát. A klidně proti jiné OP verzi libovolné postavy z libovolné verze SF4.

Autoři totiž do hry přidali možnost vybrat si postavu v podobě, v jaké byla v té které verzi SF4 — a to se vším všudy. Takže například vanilla Sagat bude mít všechno, co měl v té době — ale nic z toho, co dostal později. Takže například double ultra si u něj vybrat nepůjde.

Otázkou ale stále zůstává, jestli staré postavy opravdu nebudou mít přístup k novým mechanikám jako je delayed wakeup nebo red focus. Zajímavé bude i sledovat, jak se s touhle možností vypořádá online ranked hra a organizátoři turnajů.