TxSF

Tekken x Street Fighter (pozor! nepleťte si ho s již vydaným Street Fighter x Tekken!) je druhá z páru crossover bojovek, na nichž se spolu domluvil Capcom a Namco Bandai. A je už vy vývoji přes tři roky… Jediný problém je v tom, že kromě dva roky starého oficiálního oznámení titulu a půl roku starého neoficiálního potvrzení prací bylo ticho po pěšině. Bylo — a už není.

Namco Bandai totiž zveřejnila seznam titulů, které plánuje uvést v tomto roce na trh a hádejte co? Ano, správně. Tekken x Street Fighter je mezi nimi. Bohužel žádné další oficiální informace k dispozici nejsou.

Co se o hře TxSF ví je jen to, že to bude obdoba SFxT. Bude tu ale pár rozdílu SFxT vyvíjel Capcom, byla to 2D hra a byl to de facto “Street Fuighter s hostujícími Tekken charaktery”. TxSF bude 3D, bude ho vyvíjet Namco Bandai a bude to Tekken s hostujícími postavami ze Street Fighteru.

Jestli se ale dočkáme spíše herního stylu ala TTT2, nebo se TxSF bude podobat spíš Tekkenu Revolution, to v tuhle chvíli nikdo neví.