Tekken 7 se dočkal oznámeného patche, který má upravit vyváženost postav a přinést do hry replaye. Patch je venku a patchnotes také.

Seznam změn není nijak závratný a najdete ho na webu Namca. Dlouho očekávané replaye obsahují i tipy, co se dalo zvládnout lépe a to je z nových featur vše. Pak ještě opravy chyb ve frame datech – a hlavně očekávané nerfy Leroye. Těch ale není nijak moc.

A co hůř, pozorní hráči si všimli i jejich data – 25. prosince 2019 (tedy pouhé dva týdny po vydání Leroye a dávno před EVO Japan).

Komunita si začala okamžitě stěžovat a rozebírat to. První “oficiální” reakcí Namca bylo, že Muray a Harada začali lidi na svých profilech blokovat. Když se ale tlak komunity dál stupňoval, dočkali jsme se přeci jen vysvětlení.

Přidal i vysvětlení, proč o patchi nemluvili dřív a nedali tak šanci například EVO Japan zjevně OP Leroye zabanovat (připomínám, že v top8 ho hráli 4 lidé exkluzivně, 2 jako hlavní postavu a 1 další jako sub postavu); stejně jako svůj pohled na kauzu s blokováním uživatelů:

 

Podstatné info pro nás nicméně je, že tohle je jen první vlna změn a další by měla přijít s Fahkumramem. Ostatně, ohledně jeho i Leroyova vývoje teď Namco vydalo celkem povedené video: