Oznámení Noctise sice na první pohled přebilo všechny ostatní Tekken-related novinky, ale některé věci, co na TWT Finals zazněly, byly ve výsledku možná méně překvapivé, ale pro hru ještě důležitější. Zkusme si je projít:

Geese Howard release
Zatím není známo, kdy vyjde, nicméně… Postava je hotová a aktuálně ji prověřují 1st party strany (což je trochu neurčité, nicméně nejspíš by mohlo jít o Namco samotné; o Steam/Sony coby poskytovatele služby; nebo o SNK coby majitele práv ke Geesovi) a čeká se jen na jejich souhlas. Takže pokud se nevyskytnou nějaké nečekané problémy nebo pokud Harada nefabuluje, měli bychom se ho dočkat velmi brzy.

Player lobby rematch
Tohle je velké téma v komunitě, protože nepřítomnost rematchu v lobby neskutečně zdržuje online přáteláky. Harada se již dříve vyjádřil v tom smyslu, že ho plánují přidat. Nyní přímo řekl, že by tato funkce měla být obsažena v dalším (některém z dalších?) updatů.

Input lag
Nedávno jsem tu psal o tom, že aktuální update Unreal 4 Enginu snižuje input lag o 2 framy (33ms). Harada k tomu řekl, že pracují na tom, aby tuto novou verzi implementovali v Tekkenu 7 a že by ji chtěli mít “do roku” venku. Nicméně zde byl, zdá se, nějaký problém s překladem do angličtiny, protože podle hned následující věty to znělo jakože to bude “do konce roku” a ne “do roku”.

TWT 2018
Nic konkrétního nepadlo, ale Harada celkem jasně naznačil: “Určitě byste něco takového chtěli i příští rok, co?” Pak pokračoval tím, že kvůli japonským zákonům se on osobně nesmí na přípravě turnajů nijak podílet (protože prize money), nicméně že americká a evropská pobočka pracují na dalším ročníku.

Input lag už byl snížený o 2 framy a nikdo si toho nevšiml
To přinejmenším tvrdí Harada. Jak se ale obratem ukázalo, není to tak úplně pravda. Možná to jsou alternativní fakta nebo něco podobného. Nikdo si totiž ničeho nevšiml, protože i podle zcela aktuálních testů je input lag Tekkenu 7 cca 8 framů.

Celé Haradovo vystoupení si můžete přehrát na následujícím odkazu:

https://go.twitch.tv/videos/200786708?t=06h46m00s