AvoidingThePuddle je poslední dobou nejspolehlivější zdroj novinek o Tekkenu. Dokonce až tak, že komunitní TekkenZaibatsu se může jít zahrabat. No a právě AtP teď přinesli insider informace ohledně vydání T7FR.

Oficiálně se zatím ví, že hra vyjde pro PS4, xbONE a PC “začátkem 2017”. Teď se (díky následujícímu traileru) oficiálně ví i to, že PC verze bude podporovat 4K rozlišení, což je podle mě dost cool.

No ale neoficiálně se AtP povedlo zjistit (od zdrojů přímo v Namco Bandai), že vydání se plánuje na poslední únorový týden 2017. Což je na jednu stranu dobrý, protože to není až TAK daleko; ale na druhou stranu je to smutný, protože to je 23 a půl měsíce po vydání arkádovýho T7 v Japonsku. Ano, přesně tak. Bez kousku dva roky od vydání toho, co Harada označoval za “konzolovou betu”.

No a kdybyste se nudili, mám tu pro vás návdavkem i jedno související interview přímo s Harada-sanem osobně.

No a ještě perlička závěrem: Taky patříte k těm, co pruděj (a dle mýho zcela oprávněně) kolem 8f input lagu v SFV? Pokud jo a pokud se současně těšíte na T7, radši se pořádně posaďte… T6 mělo 5f input lag. TTT2 mělo 7f. T7 má designovanej in-build 8f lag .