Capcom vydal nový blog update ohledně SFV a v něm slibuje spoustu věcí, co přinesou nejbližší updaty. A překvapivě to zní od “rozumně” po “dobře”, tak se na to pojďme letem světem kouknout:

Tak pro začátek tu máme plánovanou údržbu serverů, na naše časy zítra (16. 8.) od 11 večer do… až do rána, prostě.

Pak tu máme novej anti rage-quit systém. Ten, co je teď aktuálně v provozu, se prej hrozně osvědčil (což nevím, já mám ragequity na talíři co chvíla i teď…), a tenhlencten to ještě vylepší tak, aby bylo všechno růžovoučký a skvěloučký. Konkrétně po R/Q přijdete o LP a ještě vás to na nějakou dobu vykopne z matchmakingu. Super — jen by mě zajímalo, jestli se to vztahuje i na non-ranked hry.

Zbytek novinek bude až v září. Pro začátek první víkend (2. — 4. 9.) bude double-FM akce, ale jen v rankedu. Nicméně i tak si za každou výhru odnesete krásnejch 100 FM, což… je prej paráda. A máme bejt šťastní.

Zbytek věcí, co přijdou v září, zní už o dost líp: Přibude VS CPU mód (konečně!) a (konečně!) se objeví denní úkoly (ale jaký a za kolik FM se taky zatím nedozíme).

A pak je tu pár až překvapivě dobře znějících věcí. Pro začátek všichni majitelé season pass dostanou malý bonus — konkrétně barvy 3–10 pro všechny DLC postavy a pro jejich Battle kostýmy (to jsou ty, co jsou v Season passu). Zdarma.

Ale aby toho nebylo málo, tak pokud si koupíte jakejkoli premium kostým, tak k němu rovnou dostanete barvy 3–10 zdarma (aka v ceně). Jen doufám, že se to vztauje i na ty kostýmy, co si už lidi koupili…

No a pro všechny postavy se v prodeji ocitnou balíčky barev 3–10 pro všechny normální a příběhový kostýmy. Takže pokud jste v balíku, nemusíte už grindit survival 😉

Jo a o Urienovi ani slovo. Takže nejdřív za měsíc, panstvo!