Blíží se nám třetí, prosincové kolo ligy, tak se nezapomeňte zaregistrovat (a zúčastnit) — a taky si připomeňte druhé kolo z našich záznamů.

REGISTRACE

Tekken 7 PS4–5.12. — registrace
GG Xrd PC — 12.12. — registrace
Tekken 7 PC — 19.12. — registrace

PRAVIDLA

Pokud jde o systém jako takový, oproti listopadu se nic nemění. Hraje se systémem double elimination, FT2 (BO3); TOP3 se hraje FT3 (BO5).

Pokud jde o kostýmy, na základě zpětné vazby hráčů nejsou povinné, nicméně jejich použití je stále doporučené. A protože máme vánoční kolo, tak tématem jsou samozřejmě Vánoce.

A poslední věc — na základě svého chování v rámci české komunity byl z tohoto ročníku CZAOL po předchozím varování diskvalifikován hráč Xahuen (EasyTop). Výsledky a skóre ostatních hráčů tím nebyly nijak ovlivněny.

SHRNUTÍ DRUHÉHO KOLA

Pokud jde o listopad, tam se věci měly následovně:

Tekken 7 na PS4 vyhrál již zmíněný Xahuen, který ve finále porazil iworryho. Třetí místo připadlo Slepsovi.

Guilty Gear se tentokrát nesl ve značně trolicím duchu, ale i přes to (nebo možná právě proto?) bylo rozhodně na co koukat. Vítězem byl nakonec Píďa, druhý byl Mot1onM4n a třetí Melichor.

Pokud jde o Tekken 7 PC, ten nakonec vyhrál Sleps, na kterého nakonec nestačil ve winners sedící JakSeRodí se svými medvědy a s Gigasem. Třetí místo jsem obsadil já, unicorn.