kiefer

Kiefer Shuterland se proslavil zejména svojí rolí v seriálu 24, nicméně poslední dobou hodně koketuje s počítačovými hrami. Například si “střihl” roli Big Bosse v Metal Gear Solid V: The Phantom Pain — a právě kolem ní se točil i nedávný rozhovor, který s ním udělal herní server IGN. Jaké ale bylo překvapení všech, když se Kiefer nečekaně podřekl a přiznal, že pracuje i na novém Mortal Kombatu!

Při tom k tomu došlo úplně nevinně. “Dělal jsem třeba i na Mortal Kombatu a řeknu vám, je to fakt obrovská hra,” vysvětloval Shuterland. “Ale MGS se nevyrovná.

Herec posléze připustil, že jeho práce na MK už je skončená, ale dál toto téma odmítl rozebírat; takže o jaký přesně titul půjde můžeme zatím jen spekulovat.

Možností je hned několik. Ed Boon, producent MK (a Injustice) bojovek před nedávnem nepřímo přiznal, že pracuje na další bojovce. To je jedna možnost. Druhá je prohlášení z loňského června, které pocházelo od producenta MK Legacy Lance Sloaneho. Ten řekl, že jeho tým pracuje na “vydání celovečerního filmu MK Legacy, který přímo souvisí s hrou, na které jeho tým momentálně pracuje.”

Jestli to ale bude další bojovka nebo nějaký MK spinoff, jako byli Shaolin Monks..? Kdo ví.