usf4art01

Yoshinori Ono (hlavní producent USF4) a Tomoaki Ayano (jeho zástupce) se v rozhovoru pro Thaiwanská média trochu rozmluvili o tom, kdo by mohla být ona tajemná pátá postava do Ultra Street Fighteru 4.

otázka: Před časem se objevila ilustrace, na které byla celá řada postav ze Street Fighteru a mezi nimi i Retsu, jehož obličej byl hled vedle Ryuova. Kvůli tomuto obrázku mnoho lidé spekulovalo, že Retsu bude pátá postava v USF4. Bude?

Ono: Retsu se ve hře neobjeví. Na internetu se sice spekulovalo o tom, že bude tou pátou postavou on, nebo že to bude Rainbow Mika, protože její jméno začíná na R stejně jako Retsuovo. Ale nebude to ani Retsu, ani R. Mika. Až do této chvíle, pokud si projdete všechny ty teorie na internetu, tak tam najdete tak možná čtyři lidi, co uhodli skutečnou totožnost téhle postavy. Čtyři lidi z 6,5 miliardy užýivatelů internetu… No, řekl bych, že to je fakt síla!

Ayano: Hele, to je taky nápověda, ne? (smích)

Ono: Běžte si na Google a najděte si tu odpověď!

otázka: Nemohli byste nám dát nějakou nápovědu, kdo ta pátá postava bude? Nebo třeba nějakou informaci o jejím bojovém stylu?

Ayano: Ne ode mě. (smích)

Ono: Slyšeli jste ho. Ne od něj… Aha, takže to asi máte slyšet ode mě, co? (smích) Pokaždé, když se nás v rozhovoru na tohle ptají, tak se náš PR manažer strašně naštve.

Ayano: Ale dneska tady není!

Ono: Ale protože tady dneska není… tak vám něco málo prozradím. Ale neřeknu vám to na záznam, ale jen vám to pošeptám do ucha … Pohyby té páte postavy jsou spíš rychlejší. Už jsme to říkali, ale připomínám, že je to ona. Až bude venku, asi bude dost otravná. Až odhalíme její totožnost, nejspíš to lidi moc nenadchne.

Ayano: Hele hele hele, co to vykládáš za nesmyly? (smích) Tos trochu přehnal!

Ono: A konečně, tohle jsme už říkali ale opakuju, že i když je tahle postava součástí Street Fighter světa, nikdy nebyla hratelná.

Pravdou je, že po uměle natahovaném hypu, který kolem totožnosti této postavy Capcom vytváří, už začíná být pomalu jedno, kdo to vlastně bude. Očekávání mnoha lidí jsou už tak vysoká, že nebude možné ani reálné je naplnit. Otázkou ale je, proč Capcom dál pokračuje v celé téhle šarádě a namísto odhalení nové postavy hráče dál informují o tom, kdy udělají oznámení ohledně plánopvaného odhalení dalších novinek v USF4…