usf4

Tomoaki Ajano, výkonný producent Capcomu zodpovědný za tituly ze série Street Fighter, se nedávno rozepsal v Combofiendově blogu na Capcom Unity o svém pohledu na veřejné testování připravovaného Ultra Street Fighter 4.

“Chtěl bych v dohledné době zorganizovat nějaký ten location test… bohužel to je ale vše, co v tuhle chvíli můžu (na toto téma) říct,” napsal Ajano. Rozepsal se ale i o jiných věcech, souvisejících s testováním USF4.

Celý tým podle něj ze všech sil pracuje na co nejlepším odladění celé hry, framů a dalších věcí. Každou změnu pak testují přímo v sídle Capcomu na několika arkádách, které tam mají k dispozici a do kterých průběžně nahrávají nové a nové verze USF4.

“Máme tady v práci několik arkád, takže když máme nová herní data, nahrajeme je tam a zprovozníme je stejně, jako to dělají lidi přímo v arkádových hernách. Když jsem byl mladší, chodil jsem do těchhle heren každý den, ale ani v těch nejdivočejších snech by mě tehdy nenapadlo, že jednou budu sám pracovat přímo s arkádovým kabinetem,” rozepsal se Ajano.

usf4-01

usf4-02

Ke svému příspěvku připojil pár fotografií. Na jedné z nich je zachycený začátek animace Rolentova Superu, na druhé právě arkáda se zapnutým USF4.

zdroj: Capcom Unity