Já vím. Ještě nevyšel ani Zeku, poslední DLC postava z 2. sezóny. Ze 3. sezóny zatím máme jen siluety, a to ještě bůh ví jestli jsou pravé. Ještě nemůžeme nic vědět. Ale… co když můžeme?

Například pokud jde o to, že (nejspíš už) první DLC postavabude Sagat, tak i samotný Capcom utrousil náznaků víc než dost. Jedním z nich je i jeden z oficiálních screenshotů “nových menu pro SFVAE”; dalším screenshot ukazující “100+ zakončení arcade módu” který na první pohled vypadá jako Sagatův konec — a kromě nich tu jsou i další, byť ne tak přímočaré náznaky.

No a teď se ozval X-Kira, což je asi nejlepší a nejaktivnější dataminer zaměřený na SFV, že už zná identitu všech 6 postav pro Season 3. Připomeňme si, že tenhle člověk “dataminoval” Arcade Edition už před prázdninami a zhruba ve stejné době našel i data pro druhé V-Triggery; nebo například podrobně popsal fungování Zekua ten samý den, kdy ho Capcom oznámil.

X-Kira prohlašuje, že nechce lidi připravit o překvapení (nebo se možná jen bojí reakce Capcomu?), nicméně podle něj budou v Season 3 celkem čtyři “klasické” postavy a dvě nové.

https://twitter.com/Mikami_XKira/status/919756520539213824

To ale není všechno, co už “víme” od v rámci možností spolehlivých zdrojů. Existuje totiž i člověk jménem Flowtron, který ještě před začátkem 2. sezóny (jak dnes již víme, tak správně) předpověděl identitu všech 6 DLC postav. Dlouho před oznámením podrobně popsal i změny, kterých se hratelný Ed dočkal oproti svojí verzi ve story modu; nebo Abigailovu in-game velikost.

No a tenhle člověk podobně jako X-Kira tvrdí, že zná identitu všech šesti Season 3 DLC.

Podle něj mezi nimi budou Sagat a Sakura, a naopak tam navzdory dlouhodobému zájmu komunity nebudou Oro, Viper, Necro ani Q. Pokud jde o Sagata a Sakuru, máme počítat s tím, že se budou hrát o dost jinak než v SF4.