harada

Katsuhiro Harada, producent stojící za sérií Tekken her, poskytl nedávno rozhovor japonskému časopisu 4Gamer, kde mluvil nejen o své práci na Tekkenu a dalších, dosud neoznámených projektech.

O uplynulém roce řekl mimo jiné tohle: “Letos (2013) jsem pracoval jako vedoucí několika projektů vyvýjejících free-to-play hry. Kromě toho jsem se podílel i na snaze změnit strukturu celého herního průmyslu, na čemž jsme spolupracovali přímo s interním týmem SCE (Sony Computer Entertainment). Doufám, že příští rok bude stejně plodný.”

Řeč nevyhnutelně přišla i na Tekken. “Tekken, to je moje životní dílo. Teď o tom ještě nemůžu mluvit, tak pokud jde o tituly které se chystáme oznámit můžu říct, že souběžně s Tekkenem pracuji i na několika dalších projektech. Z těch bych v roce 2014 chtěl oznámit alespoň 2. Myslím, že to je potřeba.”

“Celkově máme několik titulů, na kterých už nějakou dobu v tichosti pracujeme, a pár, na kterých chceme začít dělat, takže rok 2014 vypadá, že bude pěkně náročný,” pokračoval Harada. “Mylsím, že až uvíznu ve slepé uličce nebo až mi dojdou nápady, tak se množná budu ptát lidí na Twitteru.”

“Víte, až moc jsem se zamotal do všech těj tajných projektů a neplacených ‘výletů’, souvisejících s žádostmi jako “prosím, dojeďte na tuhle akci!” nebo “nemohl byste se objevit v tomhle videu?”.”

“V roce 2014 se chci soustředit na svoji hlavní práci, takže nás prosím podpořte… Jen co obrazím všechny ty novoroční večírky, kam mě pozvaly různé jiné= společnosti, tak se vrhnu na svoji práci, Slibuji!”

zdroj: Siliconera