dudley

O dost možná nejlepším hráči Dudleye na světě — PIE|Smugovi — jsem už na BCZ několikrát psal. Například když porazil EG|PR Balroga v boxerské FT5 exhibici, nebo když se na internetu objevily záznamy jeho her proti coL|Filipino Champovi a dalším top hráčům. Smugovy výkony jsou o to obdivuhodnější, že Dudley je obecně považovaný za jednu z nejslabších postav v SSF4AEv2012.

Toho si je vědom i Smug sám a proto se rozhodl pomoci ostatním hráčům této unikátní postavy. A to konkrétně tak, že si začal domlouvat zápasy s dobrými hráči různých postav, proti kterým má Dudley problémy a na hře proti nim se snaží ukázat, jak se vyplatí k těmto matchupům přistupovat. Výsledné replaye pak uveřejňuje na Youtube.

Po poslední sadě (tam hrál proti Dhalsimovi, C. Viper a Sakuře) teď přišel s novou sérií.

V té odehrál 14 her v jednom z pro Dudleye nejtěžších matchupů — tedy proti Zangiefovi. Toho hraje jeden z nejvýše rankovaných amerických Zangiefů UFC Mahone68. Pak přidal ještě o něco kratší série proti DeeJayovi (MD MILLZ) a proti Evil Ryuovi (TheLeftHandedMonkey).https://www.youtube.com/watch?v=gzEfmq-MbCE

zdroj: Eventhubs