t7_logo

Katsuhiro Harada, výkonný producent všech Tekkenů, odhalil pár dalších detailů ohledně připravovaného Tekkenu 7, jehož první location test proběhne v Japonsku již tento víkend.

V rozhovoru se sice držel zpátky a hodně odkazoval na to, ať si všichni počkají na test, přece jen pár věcí řekl.

Catalina má být ‘začátečnickou postavou’. Spousta lidí přemýšlela, co to vlastně znemená… Snadná komba? Velký damage? Hraje se sama? Harada teď vysvětlil, co to znamená doopravdy: zatímco většina postav má komba ve stylu levý kop, pravá ruka, pravý kop, levá ruka… Cataline je ‘masher friendly’ a její komba vhodná i do jugglů vypadají jako levý kop, levý kop, levý kop a podobně. Zkrátka a dobře je udělaná tak, aby i masher namačkal efektní tahy a aby i začátečník zvládl její komba.

Dál Harada potvrdil, že (na rozdíl od low crush a high crush tahů) se do hry nevrátí full-crush (invincible) tahy z Tekkenu Revolution; a obecně že se nedočkáme návratu žádných herních prvků představených právě v TR.

Na druhou stranu odmítl komentovat, jestli se dočkáme návratu boundů nebo rage; jen zopakoval, že hra představí ‘dva nové herní mechanizmy’.