NEC

Po chabém počtu zúčastěných KOF hráčů na turnaji West Coast Warzone (pouhých 10 hráčů) mnoho lidí už hlasitě říkalo, že KOF je mrtvý. Nicméně mnoho lidí z East Coast komunity s těmito výroky nesouhlasí.

Hráč “Wyseguy” žíjící v New Yorku je oddaným hráčem KOFu a svoji lásku ke hře dokázal světu tím, že na nadcházející turnaj NEC XV se rozhodl přispět částkou $1000! Díky tomuto příspěvku není na turnaji potřeba platit vstupné za KOF, čímž se eliminuje výmluva o nedostatku financí a více lidí tak bude mít možnost a motivaci se turnaje zúčastnit.

Tento čin se rychle v komunitě rozkřikl a hráči a hráči “BigE” a “GarouMike” rázem také přispěli částkou $250. GarouMike pouze pod podmínkou, že KOF bude mít více než 62 zúčastněných hráčů, což je více než dvojnásebk zúčastněných hráčů na turnaji Summer Jam, kde se jich zúčastnilo 31.

Následně i hráč “RomeHimself” se rozhodl přispět dalšími $250 pod podmínkou, že hráčů bude aspoň 62. Dále se skupinu bojovkářů vystupujících na streamu pod názvem Kick,Punch,Block(KPB), jejichž členové se skládají z mnoha oddaných KOF hráčů, rozhodla přispět částkou $300. Skupina KPB již dlouhodobě podporuje KOF scénu tím, že streamuje KOF turnaje a sami organizují kvalifikační turnaje na major event. Další částkou $100 přispěla také herna SB2.

Sečteno, podtrženo, na nadcházejícím turnaji lze hrát o více než $2100 pokud se zúčastní na turnaji přes 62 hráčů. Turnaj se bude konat 5.-7. prosince, tudíž je do té doby ještě mnoho času. Hype kolem tohoto turnaje je každým dnem větší ode dne, kdy “Wyseguy” přispěl $1000. Doufejme, že to KOF komunitu nakopne a ukážou se ti nejsilnější hráči ve své nejlepší formě a dokázou tak světu, že KOF ještě není mrtvý.