sfaf

Na Comic-Conu v San Diegu se objevují překvapení nejen ohledně Tekkenu.

Fanouškovský seriál Street Fighter: Assassin’s Fist, byl příjemnou podivánou. Prezentován byl již klasický Street Fighter příběh o tréninku Ryua a Kena, o vztahu mezi Goukenem a Akumou a podobně.

Street Fighter: World Warrior by měl navazovat v příběhu dále — tím, jak jsou Ryu a Ken na jejich “válečníkově pouti” a odprezentuje se kriminální organizace Shadaloo, kterou vede M. Bison a zorganizuje World Warrior turnaj. Z toho důvodu můžeme očekávat celou řadu klasických postav — Guila, Chun-Li, Sagata a jiných.

Krom toho navíc vyjde Street Fighter: Assassin’s Fist na Blu-rayi, které bude obsahovat různý extra materiál navíc. Pokud jste tedy fanoušky, rozhodně byste si neměli nechat ujít. Již teď jde předobjednat na strankách online shopu amazon.de v krásném steelbooku balení a datum je stanoveno na 29.8.2014

Rozměrově by se mělo jednat o ambicióznější projekt, než byla předchozí sezóna. I přesto si na něj ale budeme muset ještě chvíli počkat — vydání je plánováno na zimu roku 2015, či jaro roku 2016.