death_cargo

Death Cargo je připravovaná 2D bojovka na PC, která si klade za cíl vzít grafickou i herní podobu tohoto žánru, jak ji známe z 90. let minulého století, a přivést ji zpět k životu… v podobě, která by odpovídala moderním standardům.

Podobně jako třeba klasický Mortal Kombat 1 a 2 využívá digitalizovaných herců a sází na vysokou úroveň brutality a násilí. Podobně jsou an tom i “zakončovací” tahy — obdoba fatalit, která vypadá jako high-res kopie něčeho, nad čím jsme nadšeně slintali před 20 lety.

Podle oficiálních stránek ale bude celá hra zajímavá i v dalších věcech. Tak například… Podle autorů bude v sobě mít release verze 6 postav a 12 arén, ale pokud si ji koupíte, získáte zdarma přístup ke všem jejím rozšířením, a to na věčné časy. Současně s tím se tvůrci dušují, že vývoj obsahu “nikdy neskončí” a že se můžeme těšit na “nekonečný přísun nových postav a arén.”

!!!POZOR, VIDEA JSOU NSFW!!!

https://www.youtube.com/watch?v=tKToo-99r_Ihttps://www.youtube.com/watch?v=T7uRHd3D4LMhttps://www.youtube.com/watch?v=aJYDZyVQjTs

Hra má vyjít i na DVD 28. 2. 2014, přičemž již teď si jde za 25€ předobjednat sběratelskou verzi, která bude obsahovat spoustu bonusů.